Synodal Administration of Theological and Patriotic Education
in the Armed Forces and Other Military Units of Ukraine

official web site

Друк

Загальні положення Управління

"Управління духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України" Української Православної Церкви Київського Патріархату (далі - Управління) є релігійною організацією Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У своїй діяльності Управління керується Статутом про управління та Статутом Української Православної Церкви Київського Патріархату, указами Глави Української Православної Церкви - Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України, постановами Помісного і Архієрейського Соборів і Священного Синоду, а також цим Статутом, котрий затверджується Священним Синодом Української Православної Церкви Київського Патріархату. Діяльність Управління не повинна суперечити законодавству України.

Зміни та доповнення до Статуту затверджуються Священним Синодом Української Православної Церкви Київського Патріархату і реєструються у встановленому законом порядку.

Управління здійснює свою діяльність у відповідності до православного віровчення, керуючись традиціями і духовним досвідом Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У відповідності до законодавства України Управління визначається юридичною особою з моменту реєстрації його Статуту. Управління має круглу печатку з своєю назвою і християнською символікою.

Управління у своїй діяльності підзвітне Главі Української Православної Церкви Київського Патріархату - Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України і Священному Синоду.

Управління в межах своєї компетенції та на виконання статутних завдань співпрацює з благодійними організаціями, місіями, братствами Української Православної Церкви, а також іншими громадськими організаціями.

Управління може здійснювати доброчинство і справи милосердя як самостійно, так і разом з іншими благодійними організаціями - юридичними особами.

Повноваження і функції представництв Управління, створених за його участю, або споріднених єпархіальних закладів, визначаються положеннями про них, затвердженими Главою Української Православної Церкви - Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-Україци.

Основним завданням Управління є забезпечення взаємодії Української Православної Церкви з командуванням військових частин, військових навчальних закладів і установ Збройних Сил України та інших військових формувань і правоохоронних органів України, координація і практичне забезпечення душпастирської і духовно-просвітницької діяльності Церкви серед військовослужбовців, працівників та членів їх сімей.

Юридична адреса Управління: Україна, 01601, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 8.