Synodal Administration of Theological and Patriotic Education
in the Armed Forces and Other Military Units of Ukraine

official web site

Друк
05
червня
2014

Благословення українських миротворців

29 травня 2014 року у військовій частині, що розташована в м. Новий Калинів Львівської області, відбувся урочистий мітинг з нагоди проводів українських військовослужбовців 18 окремого вертолітного загону миротворчої Місії ООН в Демократичну Республіку Конго. Всього заміні підлягає 250 військовослужбовців - це льотний склад, фахівці інженерно-технічн ого, аеродромного, тилового забезпечення, зв’язківці та охорона. У церемонії проводів брали участь заступник командувача оперативного командування «ПІВНІЧ» – начальник центру авіації та ППО полковник Шамко В’ячеслав Євгенович, керівний склад частини, міста та настоятель парафії св. кн. Володимира Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ Київського Патріархату м. Новий Калинів протоієрей Ярослав Фабіровський – духівник частини.

Військовослужбовці та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять військових авіаторів та військовослужбовців, які загинули під час виконання бойових завдань в межах антитерористичної операції на сході країни.

Священик окропив військових освяченою водою. У своєму слові о. Ярослав Фабіровський закликав усіх присутніх молитися за українських воїнів-миротворців, усіх воїнів Збройних Сил України, а також за мир в державі та у всьому світі.

  • 20140529_201047
  • 20140529_201903
  • 20140529_202130
Інформація відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних силах
та інших військових формуваннях Дрогобицько-Самбірської єпархії