Synodal Administration of Theological and Patriotic Education
in the Armed Forces and Other Military Units of Ukraine

official web site

Друк
05
червня
2014

Благословення українських миротворців

29 травня 2014 року у військовій частині, що розташована в м. Новий Калинів Львівської області, відбувся урочистий мітинг з нагоди проводів українських військовослужбовців 18 окремого вертолітного загону миротворчої Місії ООН в Демократичну Республіку Конго.

Друк
31
травня
2014

Пам’ять про загиблих побратимів вічно житиме у наших серцях

 

У суботу 31 травня 2014 року у Свято-Покровському храмі на Солом’янці міста Києва відбулося поминальне богослужіння за загиблими військовослужбовцями Національної гвардії України.

Друк
05
квітня
2014

На захисті українського кордону

 

4 квітня 2014 року голова Синодального управління духовно-патріотичного виховання у Збройних силах та інших військових формуваннях України протоієрей Димитрій Садов’як, заступник голови Управління Ігор Гриб та член ради Управління диякон Богдан Гайдай відвідали українські війська, які стоять на варті державного кордону.

Друк
05
квітня
2014

Обов'язок нинішніх і наступних поколінь – пам'ятати про кожного, хто загинув під час виконання своїх службових обов'язків

Вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців внутрішніх військ МВС України, які загинули під час виконання службового обов’язку із забезпечення громадського порядку у лютому 2014 року2 квітня 2014 року у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі міста Києва відбулося вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців внутрішніх військ МВС України, які загинули під час виконання службового обов’язку у лютому 2014 року.

Друк
26
березня
2014

Церква підтримує Армію

1

 25 березня 2014 року на території в/ч А 1836 за дорученням голови синодального управління духовно-патріотичного виховання у зв’язках із Збройними силами та іншими військовими формуваннями України Київського Патріархату протоієрея Димитрія Садов'яка, протоієрей Ігор Семеніхін, голова Синодального відділу духовно-патріотичного виховання Херсонського військового округу, передав в дарунок військовій бригаді акумуляторні батареї в кількості 19 шт. ємністю 6 ст. 140, і 2 шт. ємністю 6 ст. 60 для Обласного військкомату.